Novinky

Bětka Zemánková pro Vás připravila další pracovní listy k procvičování jazykových schopností v době, kdy se nemůžeme setkávat tváří v tvář. Některé úlohy jsou jednodušší (např. sémantika) a jiné složitější (např. přeházený slovosled). Můžete si vybrat, co Vám bude vyhovovat a trénovat z tepla domova.

Kaawa

02.02.2021

Anna Steinerová svými šperky podporuje lidi s afázií. Děkujeme, že se spolu s malými kávovými zrny do světa kutálí i slova o afázii. A moc děkujeme i za finanční podporu z prodeje kalendářů a pexes.

paní Bartoníčková pro Vás připravila pracovní listy k procvičování jazykových schopností v době, kdy se nemůžeme setkávat tváří v tvář. Některé úlohy jsou jednodušší a jiné složitější. Můžete si vybrat, co Vám bude vyhovovat a trénovat z tepla domova.

Bětka Zemánková pro Vás připravila pracovní listy k procvičování jazykových schopností v době, kdy se nemůžeme setkávat tváří v tvář. Některé úlohy jsou jednodušší (např. sémantika) a jiné složitější (např. přeházený slovosled). Můžete si vybrat, co Vám bude vyhovovat a trénovat z tepla domova.

Na základě situace okolo koronaviru jsme uzavřeli skupinová setkání do konce června 2020. Protože ale chápeme, že sociální izolace, kterou s sebou tato situace přináší, je veliká, rozhodli jsme se uspořádat setkání alespoň venku "v přírodě". A tak jsme dnes vyrazili do Botanické zahrady v Praze Troji. Prozkoumali venkovní expozice, povídali jsme si...

Dnes, tedy 30.10.2019, odvysílala Česká televize díl pořadu Klíč věnovaný afázii. Je nám ctí, že jsme mohli být při jeho vzniku. Děkujeme a přikládáme odkaz ke shlédnutí:

mKniha Neurologopedie zpracovává teoreticky i prakticky problematiku získaných neurogenních poruch myšlení a řeči. Primárně je kniha určená klientům, jejich pečujícím rodinám, terapeutům a pracovníkům pomáhajících profesí. Úvodní část obsahuje základní informace o neurologických onemocněních, jako příčinách neurogenních poruch myšlení a řeči. Je...

Aktuálně máme několik volných míst v projektu terénní péče. V případě zájmu kontaktujte prosím koordinátorku projektu, Mgr. Zuzanu Konůpkovou na tel.: 776 754 080.