Novinky

Hledáme terapeuty do terénní péče. Nabízíme přátelské prostředí, odborné vedení a odpovídající finanční odměnu. Vhodné (nejen) pro kolegyně na MD a kolegyně před atestací, které chtějí získat zkušenost s dospělými klienty.

Nabízíme volna místa v konverzační skupině pro lidi s afázií. Přijďte si popovídat s těmi, kteří pro Vás budou mít opravdu pochopení. Každý čtvrtek 11.00, Wuchterlova 11, Praha 6.

Hledáme terapeuta pro dopolední konverzační skupiny (čt 9.00 - 12.30). Nabízíme přátelské prostředí, odborné vedení, odpovídající finanční odměnu. Vhodné (nejen) pro kolegyně na MD, začínající terapeuty, případně končící studenty.

Kaawa

02.02.2021

Anna Steinerová svými šperky podporuje lidi s afázií. Děkujeme, že se spolu s malými kávovými zrny do světa kutálí i slova o afázii. A moc děkujeme i za finanční podporu z prodeje kalendářů a pexes.

Na základě situace okolo koronaviru jsme uzavřeli skupinová setkání do konce června 2020. Protože ale chápeme, že sociální izolace, kterou s sebou tato situace přináší, je veliká, rozhodli jsme se uspořádat setkání alespoň venku "v přírodě". A tak jsme dnes vyrazili do Botanické zahrady v Praze Troji. Prozkoumali venkovní expozice, povídali jsme si...

Dnes, tedy 30.10.2019, odvysílala Česká televize díl pořadu Klíč věnovaný afázii. Je nám ctí, že jsme mohli být při jeho vzniku. Děkujeme a přikládáme odkaz ke shlédnutí:

mKniha Neurologopedie zpracovává teoreticky i prakticky problematiku získaných neurogenních poruch myšlení a řeči. Primárně je kniha určená klientům, jejich pečujícím rodinám, terapeutům a pracovníkům pomáhajících profesí. Úvodní část obsahuje základní informace o neurologických onemocněních, jako příčinách neurogenních poruch myšlení a řeči. Je...