Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Konůpková
tel.: +420 776 754 080
 
 
fb
 
Adresa pro korespondenci:
Branská 360, Praha 9
 
Banner
20 / 09 / 2015
  • Podpořte naši organizaci nákupem na internetu. Klub afasie se stal součástí projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace a sportovní kluby. Stačí, když nákupy, které běžně děláte, provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty půjde na podporu naší činnosti a vy nezaplatíte ani korunu navíc.
 
30 / 01 / 2015
  • Děkujeme mnohokrát šperkařce Anně Steinerové, která svým projektem Kaa-wa podporuje aktivity Klubu afasie. Ceníme si jak finanční pomoci, tak zejména zájmu, který o problematiku afázie autorka projevila a šíří. Je nám zároveň ctí, že můžeme být součástí něčeho tak okouzlujícího a poetického! Více o projektu se dočtete zde. Šperky je možno zakoupit v kavárně Original Coffee v Betlémské ulici.
     
 
27 / 08 / 2014
  • Projekt „Logopedická terapie osob s afázií po cévních mozkových příhodách a jiném poškození mozku zajišťovaná ve vlastním sociálním prostředí" byl i pro tento rok podpořen grantem magistrátu hlavního města Prahy. V případě zájmu o zařazení klienta – imobilní osoby s afázií s pobytem na území HM Prahy - nás kontaktujte, aktuálně evidujeme poslední 2 volná místa.
 
20 / 11 / 2013
  • OS Klub afasie vydává Pracovní listy pro reedukaci afázie II. a Soubor fotopříběhů pro práci s dospělými klienty - více informací najdete zde
 
21 / 06 / 2013
  • Během letních měsíců (červenec, srpen) nefunguje Klub - skupinová setkání.
 
30 / 04 / 2013
  • Projekt Občanského sdružení Klub afasie „Logopedická terapie osob s afázií po cévních mozkových příhodách a jiném poškození mozku zajišťovaná ve vlastním sociálním prostředí" byl podpořen grantem magistrátu hlavního města Prahy. Do projektu jsou přednostně zařazování klienti ukončeného projektu spolupráce s PedF UK „Komunikační partner pro imobilní osoby s afázií", resp. klienti, kteří v letech 2009-2013 kontaktovali poradnu OS Klub afasie s žádostí o terénní péči klinických logopedů. V případě zájmu o zařazení klienta – osoby s afázií s pobytem na území HM Prahy - do výše jmenovaného projektu nás kontaktujte, vaše žádost bude zpracována a v případě uvolnění kapacity vám bude tato služba nabídnuta.
 
30 / 03 / 2013
  • Mgr. Alena Makalová a Mgr. Zuzana Konůpková úspěšně prezentovaly OS Klub afasie na Afaziologickém symposiu v Brně a na konferenci Asociace klinických logopedů v Rožnově pod Radhoštěm.  Prezentaci můžete shlédnout zde.
 
06 / 03 / 2013
  • Aktuální nabídku rekondičních pobytů pro osoby po CMP na rok 2013 najdete na:

http://sdruzenicmp.cz/cz/rekondicni-pobyty/

http://oszare.sweb.cz/pobyty.htm

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Klub - skupinová setkání osob s afázií

přijďte mezi nás vždy:
v pondělí v 16:00 či
ve čtvrtek v 9:00 nebo v 11:00
do Občanského sdružení 3P,
Wuchterlova 11,
Praha 6 - Dejvice
mapa

Základní rady pro komunikaci s osobou s afázií

Zeptejte se logopedky
Logopedky OS Klub Afasie Vám odpoví na vaše dotazy ohledně afázie, logopedické péče, skupinových setkání ad.Pro prehrani videa si stahnete Flash Player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module
KLUB AFASIE
 S využitím Joomla, ionFiles, Kunena